Kandydat do rady wierzycieli GetBack

W związku z ogłoszonymi przez Kuratora prawyborami do Rady Wierzycieli, jako Stowarzyszenie Obligatariuszy Spółek KK rekomendujemy do Rady Wierzycieli p. MIROSŁAWA BRYSKĘ – licencjonowanego doradcę restrukturyzacyjnego i praktyka restrukturyzacji przedsiębiorstw.

W wewnętrznym konflikcie w RW nie opowiadamy się po żadnej ze stron, ale dobra wszystkich niezabezpieczonych wierzycieli GetBack SA (nie tylko naszych członków) czas najwyższy aby w Radzie Wierzycieli zasiadła osoba która zna zagadnienia restrukturyzacji przedsiębiorstw nie z książek, ale z własnego popartego sukcesami doświadczenia.

Pan Mirosław jest nie tylko Przewodniczącym Stowarzyszenia Obligatariuszy Spółek KK ale także poszkodowanym obligatariuszem GetBack SA, a w przeciwieństwie do większości doradców restrukturyzacyjnych którzy są prawnikami i niezbyt sprawnie poruszają się w tematyce finansowej – nasz Kandydat jest zarówno ekonomistą jak i restrukturyzatorem – praktykiem.

Jego obecność w Radzie Wierzycieli będzie stanowić cenne i autentycznie fachowe wsparcie dla pozostałych członków tego kolegialnego organu postępowania.

Nasz kandydat p. MIROSŁAW BRYSKA to:
a/ od 2011 r LICENCJONOWANY DORADCA RESTRUKTURYZACYJNY przy Ministerstwie Sprawiedliwości;
b/ były Doradca Prezesa Agencji Rozwoju Przemysłu SA, Wicedyrektor Departamentu Analiz Projektów Restrukturyzacyjnych w ARP SA, członek Zespołu Roboczego przy Ministrze Gospodarki;
c/ autor projektów restrukturyzacyjnych dla sektora hutnictwa żelaza i stali w Polsce;
d/ PRAKTYK w zakresie udanej restrukturyzacji przedsiębiorstw;

Szczegóły odnośnie kandydata do RW: https://obligacjekk.pl/wp-content/uploads/2019/07/MBryska_kandydat_do_RW.pdf
Jak oddać głos na fachowca w dziedzinie restrukturyzacji: https://obligacjekk.pl/wp-content/uploads/2019/07/MB_głos_do_RW.doc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.