Pismo do zarządu GetBack S.A. ws roszczeń wobec byłych członków zarządu oraz fraudów

Nasze Stowarzyszenie wystosowało pismo kierowane do Zarządu GetBack S.A. z zapytaniami czy podjęte zostały działania na okoliczność ścigania do odpowiedzialności byłych Członków Zarządu Spółki w związku z licznymi patologicznymi działaniami.
Zachęcamy do zapoznania się z pismem: https://obligacjekk.pl/wp-content/uploads/2019/02/GBK_pismo_do_zarządu_13.02.2019.pdf

 

1 thought on “Pismo do zarządu GetBack S.A. ws roszczeń wobec byłych członków zarządu oraz fraudów

 1. Marek

  Szanowni Państwo,
  Przeczytałem pismo, które Państwo wystosowali i proszę o rozszerzenie go o następujące fakty.
  Zapomnieli Państwo, że w aferze GBK winny jest wszystkim Abris, który źle zarządzał Spółką i ukradł spółce 400 mln zł z IPO, naraził na olbrzymie zadłużenie celem zakupu EGB i innych transakcji, które miały pomóc w przeprowadzeniu IPO.
  Nowy Zarząd, Pan Dąbrowski do którego piszecie spowodował podczas swoich 10 miesięcznych rządów utratę wartości ponad 1 mld wartości portfeli, odeszli pracownicy firmy.
  A potem te machlojki z firmą Hoist, gdzie zostali oszukani obligatariusze niezabezpieczeni.
  Nie odzyskamy nawet pierwszej raty spłaty. To co ukradł Kąkolewski to jest kropla w morzu złodziejstwa Abrisa i Pana LC.
  W liście należało przede wszystkim zapytać kiedy odzyskamy pieniądze od Abrisa i z obecnej działalności operacyjnej spółki . Czy nie widzicie że oni pobierają olbrzymie wynagrodzenia z pieniędzy które nam się należą i nic nie robią.
  z poważaniem
  Marek

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.